Systemy CRM

Zarządzanie relacjami z klientami – to zestaw procedur i narzędzi istotnych w zarządzaniu kontaktami z klientami. Systemy CRM ułatwiają stworzenie klasyfikacji klientów z podziałem, np. na klientów kluczowych (przynoszących zasadniczy zysk) i klientów mniej opłacalnych, a czasem nawet nieopłacalnych (generujących zbyt małe zyski lub wręcz straty).

AdvancedIT jako partner ta dyplomowany serwisant Insert proponuje swoim klientom następne produkty firmy Insert.

Navireo logo

ERP Navireo - to jest rozwiązanie magazynowe, system sprzedaży detalicznej oraz hurtowej, system do obsługi sprzedaży. Navireo posiada wiele funkcji – od obsługi działu handlowego, magazynu, przez księgowe i finansowe operacje (deklaracje, rozrachunki, księgi rachunkowe), po prowadzenie działu kadr, CRM i in. Navireo dostosowany jest do obowiązujących w Polsce przepisów oraz do wymogów Unii Europejskiej. System Navireo jest jak najbardziej otwartym i gotowym na rozbudowę system zarządzania relacjami z klientami. Navireo jest najbardziej rozbudowanym programem w tej klasie.

Program Navireo jest jak najbardziej otwartym i gotowym na rozbudowę system zarządzania relacjami z klientami. Więcej o systemie zapoznasz się na stronie producenta navireo.pl. Więcej o produktach zobacz tutaj.


Wszystkie oferty