Navireo. ERP firmy InsERT. Wdrożenie. Serwis.

Navireo logo

ERP Navireo - to jest rozwiązanie magazynowe, system sprzedaży detalicznej oraz hurtowej, system do obsługi sprzedaży. Navireo posiada wiele funkcji – od obsługi działu handlowego, magazynu, przez księgowe i finansowe operacje (deklaracje, rozrachunki, księgi rachunkowe), po prowadzenie działu kadr, CRM i in. Navireo dostosowany jest do obowiązujących w Polsce przepisów oraz do wymogów Unii Europejskiej. System Navireo jest jak najbardziej otwartym i gotowym na rozbudowę system zarządzania relacjami z klientami. Navireo jest najbardziej rozbudowanym programem w tej klasie.

Wiele firm, w celu sprawnego prowadzenia biznesu, oczekuje od systemów do zarządzania przedsiębiorstwem zaawansowanych, czasami nietypowych funkcji. Navireo pozwala stworzenie i wykorzystanie rozwiązań spełniających nawet najbardziej nietypowe wymagania klienta. Bardzo ważną jest możliwość integracji Navireo z już istniejącą u danego klienta infrastrukturą informatyczną.

Erp Navireo jest jak najbardziej otwartym i gotowym na rozbudowę system zarządzania relacjami z klientami. Więcej o systemie zapoznasz się na stronie producenta navireo.pl.

ERP to system informatyczny służący wspomaganiu zarządzania przedsiębiorstwem lub współdziałania grupy współpracujących ze sobą przedsiębiorstw, poprzez gromadzenie danych oraz umożliwienie wykonywania operacji na zebranych danych. AdvancedIT jako partner ta dyplomowany serwisant Insert proponuje swoim klientom ERP system firmy Insert – Navireo.

Chcę dowiedzieć się więcej o Navireo

Wszystkie oferty